על הסטודיו

פילאטיס - לצלול לעומק הנשימה והנשמה

שיטת הפילאטיס מתאימה למגוון קהלים רחב: החל מנשים המעוניינות בחיטוב, באיסוף ובחיזוק הגוף, דרך ספורטאים הנדרשים לתחזוקה גופנית מונעת פציעות וכלה במי שמעוניין לשפר יציבה ושיווי משקל ולהקל על אזורי מתח רגישים כמו צוואר וגב.

סטודיו פז פילאטיס פועל בשני ערוצים עיקריים:
* פעילות שותפת של שעורי פילאטיס מכשירים ומזרן, יוגה וטאי צ'י.
השיעורים מועברים בקבוצות קטנות והמדריכים מכירים באופן אישי כל אחד מהמתעמלים ומקפידים על התאמת התרגילים לצרכים של המתעמלים. צוות המדריכים מנוסה ובעלי שנות ותק בתחום.
* הערוץ השני הוא הכשרת מדריכי פילאטיס מזרן ומכשירים.
בכל שנה נפתח קורס מזרן לאחר החגים ובפברואר נפתח קורס מכשירים.
 
אם עבודת הגוף היא חלק בלתי נפרד מחייכם, תוכלו ליהנות מדרך עבודה נפלאה ושיטת אימון בריאה ופונקציונלית התורמת רבות לאיזון הגוף והנפש. בשיטת הפילאטיס מתקיים איזון בין הגמשה לבין חיזוק ופיתוח מודעות גבוהה לשרירים הפנימיים התומכים בשלד לטובת יציבה טובה. 
מסלול ההכשרה של מדריכי כולל שלשה קורסים: קורס פילאטיס מזרן, קורס רפורמר (חלק ראשון במכשירים) וקורס כיסא (WONDA) + וול יוניט. כל קורס מחייב השתתפות בקורס שלפניו. על מנת להכיר את השיטה לעומקה, ליישם את עקרונותיה ולהטמיע את התובנות אצל המתעמלים, יש לעבור לפחות את שני הקורסים הראשונים. אנו מקיימים קורסים באווירה אישית למספר מצומצם של משתתפים על מנת לאפשר לכל סטודנט מרחב ותמיכה מקסימליים.

כמו כן במהלך השנה מתקיימות סדנאות מקצועיות למדריכים לצורך העמקה והרחבת הידע בתחומים מגוונים.

"במשך שנים סבלתי מכאבי גב… טופלתי בכדורים, בפיזיותרפיה, בכירופרקטיקה והתרגלתי לחיות עם כאב… לפני למעלה מחמש שנים הגעתי לסטודיו של פז ומאז אני לא מוותרת על פילאטיס פעמיים בשבוע כי בשבילי זו איכות חיים! כבר אין לי כאבי גב, לא צריכה כדורים או טיפולים כואבים ויש גם בונוס: הגִזרה שווה!" הדס

אומרת איריס: "כשאני יוצאת מהשיעור של פז אני מודה לעצמי שהגעתי".

מספרת ענבר: "כחיילת קרבית עשיתי המון דברים שהיו גדולים עליי והתוצאה הייתה פריצת דיסק קשה וניתוח בעמוד השִדרה. דבר טוב אחד יצא מזה: פגשתי את פז. שיעורי הפילאטיס היו בעצם תהליך שיקום שבמהלכו לא רק חזרתי לעצמי. עם הזמן הגעתי לגמישות, חוזק ותחושה טובה בגוף שלא היו לי מעולם… השיפור הזה התאפשר בזכות המקצועיות והיחס האישי של פז ושל כל המדריכים בסטודיו. ההנאה משיעורי הפילאטיס הובילה אותי לקשר טוב הרבה יותר עם הגוף שלי".

על מה מדובר?
הצטברות של מתח ורגישות בצוואר ו/או בגב עקב ישיבה ממושכת מול מחשב, נטייה של הגב להיתפס, הקרנת כאב לירך, כתף כואבת, בטן לא אסופה – התופעות היומיומיות הללו מוכרות לרובנו ומחייבות תחזוקה שוטפת ומדויקת של הגוף.
וזה המקום בו סטודיו פז פילאטיס נכנס לתמונה

פז פילאטיס 
לצוות המדריכים בסטודיו "אני מאמין" המבוסס על איזון אישי ועל הגברת מודעות המתעמלים לתפקוד גוף-נפש תקין.
פז פילאטיס פועל בלב משגב מזה עשר שנים, ומציג תוצאות מוכחות בסביבה ביתית ותומכת.
לקוחות הסטודיו המיישמים את עקרונות התרגול השוטף בחיי היומיום משיגים שיפור משמעותי ביציבה ובתנועה, נקלעים הרבה פחות לפציעות ולמחלות וחשים הקלה משמעותית בכאבים שליוו אותם שנים. העבודה בקבוצות קטנות מאפשרת יחס אישי ומענה לצרכים ייחודיים. עם השנים הפך הסטודיו לבַית עבור מתעמלים רבים המעידים שהם מרגישים חלק ממשפחה…

ובעניין אחר…..הסטודיו משמש גם כבית המארח הרכבים מוזיקליים בסגנונות שונים, וכן מעגלי שירה וניגונים של צלילי ריפוי וסדנאות מדיטציה.