פילאטיס במשגב | סטודיו פז פילאטיס | על הסטודיו

  פילטיס - לצלול לעומק הנשימה והנשמה....

במשך שנים סבלתי מכאבי גב... טופלתי בכדורים, בפיזיותרפיה, בכירופרקטיקה והתרגלתי לחיות עם כאב... לפני למעלה מחמש שנים הגעתי לסטודיו של פז ומאז אני לא מוותרת על פילאטיס פעמיים בשבוע כי בשבילי זו איכות חיים! כבר אין לי כאבי גב, לא צריכה כדורים או טיפולים כואבים ויש גם בונוס: הגִזרה שווה! הדס

אומרת איריס: כשאני יוצאת מהשיעור של פז אני מודה לעצמי שהגעתי.

מספרת ענבר: כחיילת קרבית עשיתי המון דברים שהיו גדולים עליי והתוצאה הייתה פריצת דיסק קשה וניתוח בעמוד השִדרה. דבר טוב אחד יצא מזה: פגשתי את פז. שיעורי הפילאטיס היו בעצם תהליך שיקום שבמהלכו לא רק חזרתי לעצמי. עם הזמן הגעתי לגמישות, חוזק ותחושה טובה בגוף שלא היו לי מעולם... השיפור הזה התאפשר בזכות המקצועיות והיחס האישי של פז ושל כל המדריכים בסטודיו. ההנאה משיעורי הפילאטיס הובילה אותי לקשר טוב הרבה יותר עם הגוף שלי.

על מה מדובר?
הצטברות של מתח ורגישות בצוואר ו/או בגב עקב ישיבה ממושכת מול מחשב, נטייה של הגב להיתפס, הקרנת כאב לירך, כתף כואבת, בטן לא אסופה – התופעות היומיומיות הללו מוכרות לרובנו ומחייבות תחזוקה שוטפת ומדויקת של הגוף.
לצוות המדריכים בסטודיו "אני מאמין" המבוסס על איזון אישי ועל הגברת מודעות המתעמלים לתפקוד גוף-נפש תקין. פז פילאטיס פועל בלב משגב מזה עשר שנים, ומציג תוצאות מוכחות בסביבה ביתית ותומכת.
לקוחות הסטודיו המיישמים את עקרונות התרגול השוטף בחיי היומיום משיגים שיפור משמעותי ביציבה ובתנועה, נקלעים הרבה פחות לפציעות ולמחלות וחשים הקלה משמעותית בכאבים שליוו אותם שנים. העבודה בקבוצות קטנות מאפשרת יחס אישי ומענה לצרכים ייחודיים. עם השנים הפך הסטודיו לבַית עבור מתעמלים רבים המעידים שהם מרגישים חלק ממשפחה...
שיטת הפילאטיס מתאימה למגוון קהלים רחב: החל מנשים המעוניינות בחיטוב, באיסוף ובחיזוק הגוף, דרך ספורטאים הנדרשים לתחזוקה גופנית מונעת פציעות וכלה במי שמעוניין לשפר יציבה ושיווי משקל ולהקל על אזורי מתח רגישים כמו צוואר וגב.

הסטודיו פועל בשני ערוצים עיקריים:
שיעורי פילאטיס מזרן ופילאטיס מכשירים, יוגה וטאי צ'י המועברים בקבוצות קטנות. המדריכים מכירים באופן אישי כל אחד מתעמל ומתעמלת ומקפידים על התאמת התרגילים לצרכים ייחודיים או למגבלות במידה שישנן כאלו.
הכשרת מדריכים וסדנאות העשרה - מסלולי לימוד בחסות מכללת אוהלו בהם מוכשרים מדריכי פילאטיס מזרן ומכשירים. במקביל מתקיימות סדנאות העשרה למדריכים בשטח המיועדות להעמקת הידע בתחום, לחקר התנועה ולמתן מגוון כלים ושימושיים להדרכה מיטבית.

  

Design by Studio Thermica